Centrum rehabilitacji Olsztyn

Zapytaj o pobyt i leczenie

AccessMedica to prywatny ośrodek rehabilitacyjny w Olsztynie, który pomógł już wielu osobom dojść do satysfakcjonującej sprawności po chorobach, urazach i wypadkach, wskutek których utraciły one częściową mobilność swojego ciała. W tej okolicy wypoczniesz i przejdziesz z odpowiednim wsparciem przez skomplikowany proces ćwiczeń fizycznych i zabiegów mających na celu powrót do samodzielnego życia jak to prowadzone do niedawna.

Ośrodek rehabilitacyjny Olsztyn – miejsce, w którym wrócisz do zdrowia

W naszym ośrodku dbamy o kompleksową opiekę nad naszymi podopiecznymi, zapewniając im nie tylko nowoczesny sprzęt rehabilitacyjny i zabiegowy, ale również wsparcie rehabilitantów. Połączenie tych dwóch czynników wraz z motywacją do pracy nad sobą płynącą od pacjenta pozwala nam osiągać naprawdę dobre wyniki w leczeniu. Wybierając nasz ośrodek rehabilitacyjny na NFZ w Olsztynie, podejmujesz bardzo dobrą dla swojego zdrowia decyzję. Tu, w okolicy jeziora Ukiel, w otoczeniu przyjaznego personelu szybko odzyskasz swoją dawną kondycję i powrócisz do obowiązków dnia codziennego!

czytaj więcej

Centrum rehabilitacji Olsztyn AccessMedica – dla kogo?

Stworzyliśmy w Olsztynie ośrodek rehabilitacyjny NFZ oraz dla pacjentów, którzy nie otrzymali skierowania na dalsze leczenie finansowane przez NFZ, a potrzebują go, aby powrócić do pełnej sprawności. Oferujemy bardzo szeroki pakiet zajęć i zabiegów dostosowanych indywidualnie pod potrzeby każdego podopiecznego. Osoby, które do nas trafiają, mogą liczyć na kompleksowy wywiad, analizę zaleceń lekarskich oraz ułożenie specjalnie dla nich planu zajęć z rehabilitantem oraz pozostałych zabiegów na kolejne dni lub tygodnie. W naszej placówce wspieramy osoby po przebytych zabiegach chirurgicznych, wypadkach, urazach sportowych i kontuzjach, wylewach, zawałach serca czy udarach, a nawet po przebytym COVID-19. Rozumiemy, jak ważna dla komfortu codziennego życia jest pełna sprawność nie tylko fizyczna, ale również umysłowa, dlatego trafiając do nas, możesz być pewien, że zajmiemy się Tobą z należytą starannością.

Przychodnia rehabilitacyjna Olsztyn z najlepszą kadrą

Nasi rehabilitanci i lekarze to osoby, które charakteryzuje przede wszystkim odpowiednie wykształcenie kierunkowe i doświadczenie w pracy z pacjentami. Wiemy jednak, jak istotna jest również olbrzymia empatia, dlatego też każdy z przedstawicieli naszej kadry jest pracownikiem, który podchodzi do podopiecznych z ogromnym szacunkiem, troską i chęcią wsparcia. Dzięki starannie dobranej kadrze rehabilitantów, lekarzy i personelu pomocniczego jesteśmy w stanie zaoferować naszym pacjentom tak szeroki pakiet usług i umożliwić im powrót do pełnej sprawności po wielu różnych zdarzeniach, nawet tych o ciężkich skutkach.

Profesjonalna klinika rehabilitacji Olsztyn

W naszym specjalistycznym centrum rehabilitacji w Olsztynie zadbaliśmy o profesjonalizm opieki na każdym szczeblu. Nasze sale do rehabilitacji wyposażone są w innowacyjny sprzęt, rekomendowany przez ekspertów na całym świecie, umożliwiający wykonywanie bardzo precyzyjnych ćwiczeń usprawniających ciało. Nasi rehabilitanci prowadzą je zgodnie z ustaloną wcześniej listą, dbając o to, aby pobyt u nas był maksymalnie intensywny, a zarazem skuteczny. Podczas pobytu masz dostęp do konsultacji lekarskiej oraz fachowej pomocy pielęgniarskiej 24 godziny na dobę. Przebywasz w komfortowo wyposażonym pokoju i otrzymujesz posiłki bazujące na zasadach zdrowego żywienia, które wspierają Twój powrót do zdrowia.

Nowoczesna rehabilitacja Olsztyn – pakiety

Rozumiemy, jak istotny jest wygodny dostęp do proponowanych przez nas usług, na wybranych przez pacjenta zasadach. Osobom z okolic Olsztyna polecamy pobyty dzienne, które uwzględniają wszelkie ćwiczenia i zabiegi, a także obiad, lecz są tańsze od pobytów z noclegiem. Pakiety stacjonarne można u nas wykupić na dowolną liczbę dni, i obejmują one również noclegi i całodzienne wyżywienie. Typowe pobyty sanatoryjne to w AccessMedica najbardziej zaawansowany pakiet kilkutygodniowy, który pozwala odnieść największe korzyści zdrowotne.

Rehabilitacja NFZ Olsztyn

AccessMedica to miejsce, w którym realizujemy także pobyty finansowane przez NFZ, ze skierowaniem od lekarza. Dzięki takiej współpracy pacjenci naszego ośrodka rehabilitacyjnego w Olsztynie mogą skorzystać z profesjonalnej pomocy i powrócić do pełni sił po przebytych chorobach, operacjach czy wypadkach, o ile posiadają obowiązkowe ubezpieczenie zdrowotne. Aby móc skorzystać z nieodpłatnego pobytu należy przedstawić skierowanie, które uwzględnia pobyt o konkretnej długości oraz zalecenia dotyczące intensywności zabiegów.

Ośrodek rehabilitacyjny warmińsko-mazurskie – kiedy warto?

W naszym prywatnym ośrodku rehabilitacyjnym przyjmujemy wszystkich pacjentów, którzy mają potrzebę odzyskania swojej maksymalnej sprawności, zarówno odpłatnie, jak i na NFZ. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty przede wszystkim osoby z niedowładami kończyn, dolegliwościami bólowymi utrudniającymi poruszanie się, ale również osoby, które wskutek przykrych zdarzeń zdrowotnych utraciły funkcje poznawcze takie jak mowa. Zajmujemy się również rehabilitacją sportowców po kontuzjach i wieloma innymi dolegliwościami, które mogą spotkać każdego, bez względu na wiek czy tryb życia.