Opieka całodobowa

Personel AccessMedica opiekuje się Pacjentami całodobowo. Każdy z podopiecznych jest traktowany indywidualnie i według potrzeb. Wykwalifikowana kadra dba o bezpieczeństwo i sprawny powrót do zdrowia wszystkich Pacjentów. Osoby niepełnosprawne mogą odbywać leczenie wraz ze swoim opiekunem.

Indywidualny plan leczenia

Po kwalifikacji Pacjenta, lekarz prowadzący ustala indywidualny plan leczenia. Dzięki temu każda osoba odbywa rehabilitację ukierunkowaną na leczenie konkretnego schorzenia. Indywidualny plan leczenia pomaga osiągać szybsze efekty, ponieważ jest dostosowany do stanu pacjenta.

Zespół leczniczy

W skład zespołu wchodzi lekarz prowadzący, rehabilitanci, pielęgniarka dyżurna oraz opieka medyczna (w razie potrzeby). Personel medyczny komunikuje się w języku polskim oraz angielskim.

Zakwaterowanie

Ośrodki Accessmedica to placówki o wysokim
standardzie, posiadające komfortową i przestrzenną bazę noclegową. Nowoczesne wyposażenie z pewnością umili pobyt pacjenta podczas leczenia. Wygodne i wyposażone pokoje, restauracja oraz innowacyjny kompleks leczniczy zostały dostosowane do potrzeb najbardziej wymagających pacjentów.

Udogodnienia

W ośrodkach rehabilitacji AccessMedica zastosowano nowoczesne rozwiązania architektoniczne, które ułatwiają poruszanie się osobom starszym i niepełnosprawnym. Pacjenci mają do dyspozycji komfortowe pokoje z łazienkami. Budynki są całkowicie pozbawione barier, które mogłyby utrudniać poruszanie się.