Zajmujemy się przywracaniem do sprawności zarówno pacjentów po operacjach i zabiegach, jak i osób, które nie zostały zakwalifikowane do leczenia szpitalnego, a u których dolegliwości bólowe powodują dyskomfort codziennego funkcjonowania. Dzięki systematycznej pracy oraz odpowiednio dobranej terapii możemy zaoferować skuteczną pomoc:

  • po urazach, kontuzjach, czy wypadkach
  • w zakresie problemów z kręgosłupem w odcinku szyjnym i lędźwiowo-krzyżowym
  • w zakresie zmian zwyrodnieniowych
  • w leczeniu osteoporozy
  • w leczeniu dyskopatii
  • w leczeniu rwy kulszowej

W przypadku prowadzenia intensywnej rehabilitacji pacjentów po zabiegach szpitalnych lub urazach i kontuzjach stosujemy bardzo rozległą gamę zabiegów. Nasza terapia nastawiona jest na eliminację lub maksymalne ograniczenie dolegliwości bólowych pacjenta. Szeroko prowadzona rehabilitacja i jej wczesne rozpoczęcie pomaga szybciej wrócić do zdrowia i odzyskać sprawność.

Jako jeden z niewielu ośrodków posiadamy nowoczesną kriokomorę. Dzięki krioterapii następuje wzmocnienie układu odpornościowego i ochrona przed infekcjami. Wyraźnie poprawia się krążenie i usuwanie toksyn z organizmu. Wpływ ekstremalnie niskich temperatur powoduje uwalnianie się endorfin i testosteronu, co pozytywnie wpływa na organizm, usuwa zmęczenie oraz poprawia ogólne samopoczucie.

 

Zobacz Zakres zabiegowy

Kriokomora stosowana jest z powodzeniem nie tylko w przypadku rehabilitacji, ale również polecana jest dla osób zdrowych jako jedna z metod odnowy biologicznej. 
Zapytaj o pobyt i leczenie