W naszej placówce opiekujemy się chorymi z różnego rodzaju problemami zdrowotnymi. Zapewniamy szybkie terminy – w nagłych przypadkach jesteśmy w stanie przyjąć pacjenta nawet w ciągu doby. Prócz tego dysponujemy doświadczonym personelem oraz sprzętem skutecznie wspierającym konwencjonalne metody terapii. Zachęcamy do zapoznania się ze świadczonymi przez nas usługami.

Rehabilitacja po udarze mózgu warmińsko-mazurskie

Ważne miejsce w ofercie sieci AccessMedica zajmuje rehabilitacja ludzi po udarze mózgu. Pacjenci trafiają pod opiekę kompetentnego osobistego zespołu złożonego nie tylko z lekarza prowadzącego, lecz również z rehabilitantów oraz pielęgniarki dyżurnej. Ponadto w razie potrzeby mogą liczyć na wsparcie opiekunów medycznych. Opracowujemy indywidualne programy rehabilitacji, co znacząco zwiększa efektywność prowadzonej w placówce terapii. Pracujący u nas specjaliści posługują się biegle językiem angielskim.

Nasze ośrodki rehabilitacji są zlokalizowane w różnych częściach kraju. Między innymi, jeden znajduje się w Olsztynie, w malowniczym położeniu. Jak w pozostałych, tak również i tutaj zastosowaliśmy szereg rozwiązań architektonicznych przyjaznych dla pacjentów z niepełnosprawnościami oraz seniorów. W obiekcie nie ma barier utrudniających przemieszczanie się po całym terenie.

czytaj więcej

Rehabilitacja po udarze mózgu Olsztyn

Warto podkreślić, że pacjenci w trakcie pobytu przebywają w komfortowych pokojach wyposażonych w łazienki. Szanujemy ich prawo do prywatności, gwarantujemy swobodę oraz intymną atmosferę. Jeśli chodzi o usługę taką jak rehabilitacja po udarze Olsztyn to miasto, w którym osoby z niepełnosprawnościami mogą przechodzić terapię wraz ze swoim opiekunem.

Przykładamy wszelkich starań, aby jak najlepsze rezultaty przynosiła przeprowadzana przez nas rehabilitacja po udarze mózgu Olsztyn to miejscowość, w której otworzyliśmy jedną z wielu placówek. Tym sposobem z zaawansowanych technik terapii może korzystać więcej osób, włącznie z tymi, które nie miałyby szansy dotrzeć do filii oddalonej od kilkadziesiąt czy kilkaset kilometrów od miejsca ich zamieszkania.

Zabiegi rehabilitacyjne po udarze mózgu NFZ Olsztyn

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pacjentów oraz ich rodzin, proponujemy różne opcje finansowania. Rehabilitacja neurologiczna po udarze w Olsztynie może być realizowana w warunkach stacjonarnych w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Kiedy dany pacjent zostaje zakwalifikowany do terapii, lekarz prowadzący skupia się na ustaleniu jej indywidualnego planu. Oznacza to, że rehabilitacja będzie ukierunkowana na konkretną chorobę, będzie uwzględniała poziom zaawansowania schorzenia oraz szereg innych czynników oddziałujących na zdrowie podopiecznego ośrodka. Wzięcie pod uwagę jego stanu (indywidualne podejście specjalistów do problemów, z którymi zgłaszają się do nich pacjenci) ma niebagatelny wpływ na powodzenie leczenia.

Prywatna rehabilitacja po udarze mózgu w Olsztynie

Poza usługami świadczonymi na NFZ chętni na podjęcie leczenia w naszym ośrodku mogą korzystać z zabiegów komercyjnych. Do oferty ośrodka wchodzi też prywatna rehabilitacja po udarze mózgu warmińsko-mazurskie to jedno z wielu województw, z których przyjeżdżają do nas chorzy. W codziennej pracy przywracamy do sprawności osoby, które nie zostały zakwalifikowane do leczenia w szpitalu. Kolejna grupa pacjentów, nad którymi sprawujemy pieczę, to ludzie po przebytych procedurach, w tym operacjach chirurgicznych.

Podstawowy cel, który przed sobą stawiamy, to poprawa zdolności chorych do wykonywanych codziennych życiowych zadań. Olsztyn to miasto, w którym pomagamy ludziom po przebytym udarze mózgu, pacjentom wieku aktywności zawodowej oraz starszym. Przywracamy im sprawność funkcjonalną oraz poznawczą, na ile to możliwe. Wykorzystujemy przy tym różnego rodzaju techniki, urządzenia oraz akcesoria. Im wcześniej pacjent rozpocznie rehabilitację neurologiczną, tym większe ma szanse na osiągnięcie satysfakcjonujących efektów.

Zapraszamy do przejrzenia szczegółowej listy oferowanych procedur.

Zobacz Zakres zabiegowy

Zapytaj o pobyt i leczenie